Apie įmonę

komandaĮmonė „MILASA“ įkurta 2000 m. spalio 23 d. Įmonės įkūrėjas Mindaugas Sliesoraitis nuo 1991 m. dirbo įmonėje UAB „S.K.S“ inžinieriaus – mechaniko pareigose ir tiekdavo įvairią medienos įrangą ir staklynus Lietuvos ir Baltijos valstybių medienos apdirbimo ir baldų gamybos įmonėms.

Nuo 2000 m., įkūrus įmonę, „MILASA“ įmonės savininkas subūrė kolektyvą ir pradėjo baldų gamybą. Nuo 2001 m. įmonės veiklą papildė ir kita veikla, t.y. medienos apdirbimo ir baldų gamybos staklynų prekyba bei jų techniniu aptarnavimu. Taip pat, viena iš naujų krypčių – įvairių spec. įrenginių gamyba medienos apdirbimui. Tiekiant Lietuvos įmonėms medienos apdirbimo stakles buvo pasinaudota ilgalaike sukaupta patirtimi ir techninėmis žiniomis.

Nuo 2001 m. iki 2015 m. įmonė „MILASA“ pateikė Lietuvos medienosstakles
perdirbimo ir baldų gamybos įmonėms 1873 vnt. įvairios įrangos skirtos medienos apdirbimo ir baldų gamybai, atliko įrangos įvedimą į technologinį procesą bei techninį aptarnavimą. Įmonė ir toliau tiekia įvairius staklynus skirtus medienos apdirbimui ir baldų pramonei Lietuvos ir Baltijos šalių įmonėms. Lygiagrečiai, įmonėje, baldų gamybos padalinyje, ir šiandien pagal užsakovų pageidavimus yra gaminami nestandartinai baldai.

Su įmonės pateiktomis medienos apdirbimo ir baldų gamybos staklėmis dirba gerai žinomos Lietuvos įmonės: UAB„Kauno baldai“ , UAB „Siguldos Baldai“, UAB „Narbutas“, UAB „Slėnis“, UAB „Medis“, A. Budriko IĮ, UAB „Abonetas“, UAB „Stalių gaminiai“, UAB „Alseka“, UAB „Merlangas“ , UAB „Mikasa“, UAB „Baldžiai“, UAB „Furnivita“, UAB „Šiaulių Baldai“ G.Engelskio įmonė „GEFA“, IĮ „Rodana“ , UAB „Dajakuta“, UAB „Diforma“ ir daugelis kitų įmonių

Mūsų įmonėje pagamintus baldus galima pamatyti daugelyje biurų, įvairiose įstaigose, grožio salonuose, įvairiose kavinėse, baruose. Daugelis baldų komplektų ir atskirų baldų šiuo metu yra naudojami gyvenamuosiuose būstuose.

Gaminat nestandartinius baldus tiek privatiems asmenims, tiek įmonėms, su užsakovais išsamiai diskutuojame baldų ergonomiškumo, dizaino klausimais, parenkame tik kokybiškas medžiagas ir baldų furnitūrą.